Kvietimas dalyvauti vasaros filosofinio vertimo seminare

Kviečiame visų lygmenų ir akademinių institucijų filosofijos studentus dalyvauti šią vasarą vyksiančiame filosofinio teksto vertimo seminare.
Seminaras vyks 2010 m. rugpjūčio 20-22 dienomis Šeteniuose, Č. Milošo sodyboje. Bus verčiamas Charleso Sanderso Peirce’o 1878 metų tekstas How to make our ideas clear (apimtis apie 20 puslapių). Seminare sutiko dalyvauti profesionalus vertėjas Laimantas Jonušys, 2009-aisiais pelnęs Šv. Jeronimo premiją už užsienio literatūros vertimus į lietuvių kalbą.

Norintys dalyvauti studentai individualiai verčia tekstą ir atsiunčia jį organizatoriams iki 2010-07-10. Į seminarą bus pakviesti tik išverstą tekstą atsiuntę studentai.

Norėdami gauti tekstą vertimui ir kitais seminaro organizavimo klausimais galite kreiptis į Kęstą:
el. p.: kestas_kirtiklis [at] yahoo.com

Kvietimas >>>

šiame įraše: , .

vienas komentaras

1. Edmundas Adomonis sako:

Toks seminaras – intelektualiai naudingas ir smagus sumanymas, o dar su profesionaliu vertėju – tai visai nuostabu :)