Camus 100-osios gimimo metinės LEU

CamusLietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakultete (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius), I a. fojė, 2013 m. lapkričio 20 d. (trečiadienis) 17 val. vyks literatūriniai skaitymai Albert‘o Camus 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Programa:

16.30 val. parodos „Albert‘as Camus ir Lietuva“ atidarymas LEU Humanitarų bibliotekoje. Pirmosios moksleivio knygos konkurso laureato apdovanojimas.

17 val. A. Camus kūrybos skaitymai ir interpretacijos. Dalyvauja Prancūzijos ambasados kalbos atašė Luc Aubry, LEU rektorius akad. Algirdas Gaižutis, LEU LF Lietuvių ir lyginamosios literatūros katedros profesorė, LLLA pirmininkė Nijolė Leonora Kašelionienė, internetinio dienraščio „Bernardinai.lt“ kultūros temų redaktorius, poetas Antanas Šimkus, dailininkas, video menininkas Gilles Vuillard, studentai, mokiniai ir kt. Renginio metu skambės Egidijaus (Egisax) muzikinės improvizacijos.

19-20 val. filmo „Albert Camus. Laimės tragedija“ (rež. Jean Daniel) peržiūra.

Renginio plakatas >>>

šiame įraše: .