Konferencija ‘Post’-Urbanity: Reflecting on Cultural and Social Change in Urban Spaces

Klaipėdos universiteto Sociologijos katedra rengia tarptautinę mokslinę konferenciją ‘Post’-Urbanity: Reflecting on Cultural and Social Change in Urban Spaces, kuri vyks 2012 m. spalio 4-5 dienomis Klaipėdoje.

Organizatoriai konferencijoje kviečia svarstyti šiuos klausimus: kurios miesto erdvės imliausios socialiniams pokyčiams? Kuriose urbanistinėse erdvėse akivaizdžiausiai skleidžiasi naujų ir senų socialinių reikšmių konfliktas? Kokios yra dominuojančios tokių erdvių reprezentacijos ir jas palaikančios ekonominės, technologinės bei politinės struktūros? Kaip miesto gyventojai suvokia mieste vykstančius pokyčius?

Plačiau apie konferenciją bei kvietimas teikti pranešimų tezes >>>