Knygos „Leonarda. Tragiškas gyvenimo džiaugsmas“ pristatymas

Gegužės 28 d. 17 val. VU Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje bus pristatoma knyga „Leonarda. Tragiškas gyvenimo džiaugsmas“, skirta ilgametės Filosofijos katedros docentės Leonardos Jekentaitės-Kuzmickienės atminimui.

Knygoje apžvelgiamos svarbios docentės Jekentaitės gyvenimo datos ir įvykiai, mokslinė, pedagoginė ir visuomeninė veikla. Artimųjų, kolegų ir draugų atsiminimai apibūdina Leonardą kaip asmenybę. Skelbiamas pluoštas įvairiu laiku rašytų, bet  nepublikuotų jos tekstų. Pateikiama Leonardos darbų bibliografija ir literatūra apie ją.

Knyga gali būti naudinga tiems, kas domisi dabartine Lietuvos filosofija, literatūros ir meno tyrėjams, studentams. Knygos sudarytojas – profesorius Bronius Kuzmickas.

šiame įraše: , .