Paskaita ir diskusija „Epistemologinė agonistika ir galia: kas yra gera disertacija?“

VU Filosofijos fakultetasVU sociologijos doktorantai visus norinčius kviečia apsilankyti sausio 24 dieną 17.00 VU Filosofijos fakulteto 204 auditorijoje  vyksiančioje paskaitoje-diskusijoje su sociologu Liutauru Kraniausku ir filosofu Aldžiu Gedučiu. Jie pristatys savo tyrinėjimus ir pasidalins įžvalgomis, kaip skirtingose socialinių ir humanitarinių mokslų disciplinose ginamos disertacijos.

Bus siekiama atsakyti į šiuos klausimus: kaip gynimo ceremonijos dalyviai nustato ir nusako disertacijos vertę? Kaip sutrikdyti gynimo ceremonijos rimtį ir ramybę? Kas išprovokuoja diskusijas ir kas jas laimi? Kaip besiginančiam disertantui išvengti nepatogių klausimų? Kokios kritikos tikėtis? Kokius pavidalus įgyja akademinio lauko galios struktūros disertacijų gynimuose?

šiame įraše: , .