Rodyti turinį


Tarptautinė konferencija „Transformations of Nature and Anthropological Difference: Ontology, Ethics, Art“

Screen Shot 2018-11-24 at 09.47.35Vilniaus universiteto Filosofijos institutas kviečia į tarptautinę konferenciją „Transformations of Nature and Anthropological Difference: Ontology, Ethics, Art“, vyksiančią gruodžio 6-8 d. Universiteto g. 9, 201 auditorijoje.

Plačiau >>

 

daugiau: Visos naujienos.


Konferencija „Filosofijos (klimato) kaita antropoceno epochoje“

lktiLietuvos kultūros tyrimų instituto Šiuolaikinės filosofijos skyrius kviečia į respublikinę konferenciją „Filosofijos (klimato) kaita antropoceno epochoje“, vyksiančią lapkričio 16 d. Saltoniškių g. 58, 216 auditorijoje.

Plačiau >>

 

daugiau: Visos naujienos.


Tarptautinė konferencija „Phenomenology of Emotions“

Screen Shot 2015-11-19 at 15.38.13Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos fenomenologų asociacija kviečia į tarptautinę konferenciją „Phenomenology of Emotions“, vyksiančią spalio 12-13 d. K. Doneleičio g. 58, Kaune.

Plačiau >>

daugiau: Visos naujienos.


Tarptautinė konferencija „Space and Time: an Interdisciplinary Approach“

Screen Shot 2015-05-14 at 07.55.36Vilniaus universiteto Filosofijos institutas kviečia į tarptautinę tarpdisciplininę konferenciją „Space and Time: an Interdisciplinary Approach“, vyksiančią rugsėjo 28-29 dienomis Universiteto g. 9/1.

Plačiau >>

Programa >>

daugiau: Visos naujienos.


Lietuvos filosofų draugijos metinė konferencija „Polemos: ontologija, kalba ir visuomenė“

Screen Shot 2015-02-26 at 11.47.40Lietuvos filosofų draugija bei Mykolo Romerio universiteto Humanitarinių mokslų institutas ir Vertybių tyrimų laboratorija kviečia į 2018 metų gegužės 17-18 d. vyksiančią Lietuvos filosofų draugijos metinę konferenciją „Polemos: ontologija, kalba ir visuomenė“.

Programa >>

Plačiau >>

daugiau: Visos naujienos.

šiame įraše: , , , , , , , , , , , .


Kasmetinė Lietuvos mokslo istorikų ir filosofų konferencija „Scientia et historia“

lktiLietuvos mokslo istorikų ir filosofų bendrija, Lietuvos kultūros tyrimų institutas ir LMA mokslininkų rūmai kviečia į kasmetinę Lietuvos mokslo istorikų ir filosofų konferenciją „Scientia et historia“, vyksiančią kovo 29-30 d. Lietuvos kultūros tyrimų institute, 216 kab.

Plačiau >>>

daugiau: Visos naujienos.


Konferencija „Garsas ir vaizdas mene: estetinės tendencijos ir socialiniai iššūkiai“

lmtaLietuvos muzikos ir teatro akademijos Filosofijos ir kultūros mokslų katedra kviečia į 2018 m. vasario 27 dieną  vyksiančią respublikinę mokslinę konferenciją „Garsas ir vaizdas mene: estetinės tendencijos ir socialiniai iššūkiai“, skirtą socialinėms ir humanitarinėms meno studijoms.

Plačiau    >>    >>

daugiau: Visos naujienos.


Lietuvos filosofų draugijos metinė konferencija „Polemos: ontologija, kalba ir visuomenė“

Screen Shot 2015-02-26 at 11.47.40Lietuvos filosofų draugija ir Mykolo Romerio universiteto Humanitarinių mokslų institutas ir Vertybių tyrimų laboratorija kviečia į 2018 metų gegužės 18 dieną vyksiančią Lietuvos filosofų draugijos metinę konferenciją „Polemos: ontologija, kalba ir visuomenė“.

Kviečiama siųsti pranešimų tezes iki balandžio 9 d.

Plačiau >>

 

daugiau: Visos naujienos.


Konferencija „Šiuolaikinės fenomenologijos problemos ir tyrinėjimai“

Screen Shot 2015-05-14 at 07.55.36Lietuvos fenomenologų asociacija, Vilniaus universiteto Religijos studijų ir tyrimų centras ir Filosofijos katedra kviečia į mokslinę konferenciją „Šiuolaikinės fenomenologijos problemos ir tyrinėjimai“, vyksiančią 2017 m. gruodžio 11 d., pirmadienį, VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9/1), 201 aud.

Programa >>

daugiau: Visos naujienos.

šiame įraše: , , , , , , , , , .


Jūratės Baranovos (Rubavičienės) paskaita-diskusija „Ką apie Šarūno Saukos kūrybą pasakytų Carlas Gustavas Jungas? O ką Gille’is Deleuze’as?“

Kviečiama į prof. Jūratės Baranovos (Rubavičienės) paskaitą-diskusiją „Ką apie Šarūno Saukos kūrybą pasakytų Carlas Gustavas Jungas? O ką Gille’is Deleuze’as?“, vyksiančią gruodžio 8 d. 15 val. Lietuvos mokslų akademijoje.

Plačiau >>

daugiau: Visos naujienos.

šiame įraše: .error_reporting(0);