Lietuvos kultūros tyrimų instituto Komparatyvistinių kultūros studijų skyriaus ir Lietuvos estetikų asociacijos renginiai

2010 m. birželio 19-20 d. Lietuvos kultūros tyrimų instituto Komparatyvistinių kultūros studijų skyrius ir Lietuvos estetikų asociacija rengia aštuntą respublikinę estetikos ir meno filosofijos konferenciją „Dabartinės estetikos ir meno filosofijos virsmai“ ir simpoziumą „Dabartinio metodologinio pliuralizmo estetikoje ir meno filosofijoje priežastys ir pasekmės“. Konferencija ir simpoziumas vyks Lietuvos kultūros tyrimų institute, Vilniuje, Saltoniškių g. 58.

Konferencija numato šias sesijas:
1. Metodologinių principų sklaida estetikos ir meno filosofijos istorijoje
2. Rytų estetikos ir meno filosofijos tyrinėjimo metodologinės problemos
3. Meninės kūrybos procesų tyrinėjimo strategijos ir metodai
4. Naujausios technologijos ir metodologiniai virsmai dabartinėje estetikoje ir meno filosofijoje
5. Posūkio į vaizdo kultūrą metodologinės problemos
6. Dabartinių meno praktikų ir medijų tyrinėjimo metodologinės problemos
7. Metodologinės problemos Lietuvos estetikoje ir meno filosofijoje

Paraiškas su pranešimų pavadinimais siųsti Organizaciniam komitetui (kristinagaralyte@yahoo.com) iki birželio 10 d. Iš konferencijoje perskaitytų pranešimų bus atrenkami geriausi septintam „Estetikos ir meno filosofijos tyrinėjimų“ tomui, kurį numatoma išleisti 2011-2012 metais.